خانه / افزونه ها / افزونه EDD ، راه اندازی فروشگاه اینترنتی فایل با چند کلیک

افزونه EDD ، راه اندازی فروشگاه اینترنتی فایل با چند کلیک

افزونه edd شاخصدر فضای کسب و کار آنلاین و کسب درآمد از اینترنت قاعدتا دیده‌اید که برخی از کسب وکارها با تولید و ارائه‌ی محصولات دانلودی، برای خود ایجاد فروش و درآمد کرده اند. مکانیزم درآمدی این کسب و کارها دانلود محصولات مختلف مجازی از جمله فایلها ، ویدئو و …  به ازای پرداخت آنها می باشد.
افزونه EDD یک افزونه حرفه‌ای وردپرس می‌باشد که به صاحبان کسب و کارامکان عرضه‌ی فایلهای دانلودی خود را به ازای پرداخت آنی  آنها می دهد. از دیگر قابلیتهای این افزونه این است که به شما به عنوان صاحب کسب و کار تحلیل ها و گزارشات دقیقی از میزان فروش و دانلود فایلها توسط کاربران و متقاضیان را ارائه می‌دهد.

کارکرد افزونه EDD اینگونه است که پس از پرداخت وجه توسط کاربر لینک مستقیم دانلود در اختیار او قرار گرفته و این افزونه به صورت اتوماتیک با ارائه لینک غیرمستقیم  دانلود به تامین امنیت وبسایت فروش فایل شما نیز کمک می کند.

ویژگیهای افزونه EDD

افزونه EDD از بهترین و تکمیل ترین افزونه‌ های عرضه و ارائه‌ی فایلهای مجازی و دانلودی در سراسر دنیا است و ارتباط بین حجم دانلود فایلها و میزان پرداخت ها را بصورت حرفه ای برقرار می کند. انتخاب چگونگی فایلی را که جهت دانلود در اختیار متقاضیان قرار می دهید خود در مطلبی مجزا مطرح می شود که با توجه به بیزینس پلن و مدل درآمدی شما باید صورت گیرد. مرحله بعد قسمت پرداخت برای آزادشدن دسترسی به فایلها می باشد. بهتر است تعدادی از فایلها برای جلب اعتماد کاربران به صورت رایگان برای دانلود قرار گیرند. اما مطالبی که تخصصی‌تر هستند را می توانید با دریافت هزینه ای در اختیار کاربران قرار دهید.

ویژگی های افزونه edd

افزونه EDD از از واحد پولی کشورمان و تمام درگاههای پرداخت ایرانی مانند ملت، زرین پال، پی پال و….  نیز پشتیبانی می کند که این ویژگی خود باعث جلب بیش از پیش اعتماد کاربران در زمان پرداخت و تسویه حسابشان می شود.

از عوامل مهم جذابیت و محبوبیت افزونه EDD برای کاربران، دارا بودن افزودنیهای جانبی زیاد این افزونه در حالتهای تجاری و رایگان می‌ باشد که این افزودنیها نیز سبب استقبال گسترده‌ی کاربران و متقاضیان فایلهای دانلودی و در نتیجه ارتقاء فروش محصولات و کالایهای کسب و کار شما خواهد شد.

در واقع افزونه EDD یک فروشگاه اینترنتی بر پایه دانلود فایل برای سایتهای وردپرسی است که کارکردی شبیه با دیگر فروشگاه ساز معروف وردپرس یعنی ووکامرس دارد با این تفاوت که نسبت به ووکامرس پیچیدگی کمتری داشته و تنظیمات و مدیریت آن برای ادمین سایتها ساده تر است.

دانلود افزونه صفحه افزونه

درباره‌ی محمدعلی خادم الفقرا

محمدعلی خاد الفقرا،‌ مدیر سانیارتیم، مشاور کسب و کارهای آنلاین، مدرس دوره های صفر تا صد کسب و کار آنلاین به صورت حضوری و وبینار های مرتبط در این حوزه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *